Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Galvena jumta logu remonts
Jumta logu remonts: VELUX, ROTO, FAKRO, OMAN un citi.

Visizplatītākie mansardlogu defekti.

pic1Pie šķietamās vienkāršības mansarda logs no tehniskā viedokļa ir ļoti sarežģīts izstrādājums. Novietotais uz jumta, pie tam vēl arnelielu slīpuma leņķi, mansarda logs tiek pakļauts stingrai ārējo faktoru iedarbībai nekā ierastais vertikālais logs un hermētiskums tādiem logiem ir augstāks.

1)Mansarda loga noplūde no jumta apakšas.
Visbiežāk mansarda logu remonts šajā gadījumā ir nepieciešams tad, kad tie ir nepareizi uzstādīti: sašķiebumsvai logam neblīvi pieguļošs blīvējums veido spraugas, pa kurām kondensāts iekļūst telpas iekšā. Tas prasa ne tikai loga, bet arī visa jumta pārtaisīšanu.

2) Jumta loga noplūde, caurpūšana starp vērtni un rāmi, caur blīvējumiem.
Mēdz būt vairāki iemesli: vērtnes sašķiebums attiecībā pret rāmi, blīvējuma nodilums, necieša vērtnes aizvēršana. Visus šos defektus var novērst BEZ jumta pārtaisīšanas.

3)Jumta loga stikla paketes nomaiņa.
Visbiežāk stikla pakešu nomaiņas nepieciešamība rodas pastāvot tādiem defektiem, kurus jau nav iespējams novērst:sasistais stikls, dubļi stikla pakešu iekšā, aizsvīšana un hermetizācijas zudums. Mansarda logus tiek uzstādīti speciālie rūdītie un prettreciena stikli ar paaugstinātu izturībupret mehāniskajām slodzēm.

4)Jumta loga furnitūras mehāniskie bojājumi.
Pirmkārt, tiek remontēti logu aizverošie mehānismi. Šī procedūra ietver sevi viruregulēšanu, loga mehānismu vai tā atsevišķu daļu nomaiņu. Jo ciešāk aizveras logs, jo ilgāk tas netiks pakļauts nodilumam.

 

Profesionālais jumta logu remonts.

logo1 logo2 logo3 logo4

pic1Mūsu kompānija veic tādu firmu kā VELUX, ROTO, FAKRO, OMAN un citu ražotāju jumta logu servisa apkalpošanu un remontu. Jumta logu uzstādīšana un remonts ir atbildīgs solis, ciktāltie izraisa visvairāk problēmu. Mūsu meistari, kuri tika apmācīti kompānijā VELUX (Jumta logu pārdošanas līderis) un saņēma mansarda logu montāžas un uzstādīšanas sertifikātus, veiks nepieciešamo remontu visaugstākajā līmenī.

Jumta logu remont darbi ietver sevī:

- blīvējuma nomaiņa
- stikla paketes nomaiņa
- furnitūras regulēšana un remonts
- vērtnes ģeometrijas atjaunošana attiecībā pret rāmi
- saskares vietu hermetizācija

Kā arī mūsu firma piedāvā papildus aksesuārus jumta logiem (ssilka na www.moskitu-tikli.lv): pretmoskītu tīkli un žalūzijas.

Vairākums kompāniju nesniedz jumta logu remontu. Mūsu firma, otrādi, ir jebkura tipa mansarda logu apkalpošanas un remonta servisa centrs, un lielāka daļa šo logu komplektējošo sastāvdaļu mums vienmēr ir noliktavā.

 

Mūsu pamatmērķis – Jūsu ērtība un komforts!

Lai noformētu pasūtījumu vai saņemtu pilnu informāciju jumtā logu remonta pakalpojumiem un cenām, zvaniet pa tālruni +371 2001 83 26 no 9.00 līdz 22.00 (bez brīvdienām), rakstiet e-mail Этот e-mail адрес защищен от спамботов, необходимо разрешить JavaScript для его просмотра vai noformējiet on-line pieteikumu logu remontam, un ar Jums sazināsies mūsu operators.

 
 

Наши партнёры

Partners

Новости

23.03.2014
Kāpēc svīst plastikāta logi? Kā cīnīties pret logu un durvju aizsvīšanu. Kondensāta uz logiem novēršana.

Sīkāk
16.02.2014
Tika atjaunota sadaļa «Aksesuāri logiem un durvīm». Tagad Jūs daudz vienkāršāk varēsiet atrast tieši to aksesuāru, kas ir vajadzīg.

Sīkāk
22.01.2014
Pašlaik logu drošības problēma ir pietiekami asa. Ielaušanās mājoklī pa logu — izplatīts zādzības veikšanas veids. Ja loga konstrukcija nav aprīkota ar aizsargmehānismu, tad loga uzlaušana – 15 sekunžu darbs.

Sīkāk
02.01.2014
Laicīgi veicot logu furnitūras regulēšanu, var būtiski palielināt izstrādājuma ekspluatācijas termiņu, izvairīties no caurvējiem/vēja plūsmām ziemas laikā.

Sīkāk
20.12.2010
Uzzināt kādas markas furnitūra ir uz Jūsu logiem.

Sīkāk
Profesionāls risinājums visu tipu logu remonta jautājumos.
Kr. Barona 88, korpuss 1, 127. kab., Rīga, Tālr.: 20018326, е-mail: info@loguremonts.lv
Top.LV