Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Galvena Aksesuāri logiem un durvīm Palodzes un lāseņi
Iekšējo palodžu un ārējo lāseņu uzstādīšana.

Šajā sadaļā:
Koka palodzes >>
Palodzes uz KSP un MDF >>
Plastikāta palodzes >>
Ārējo lāseņu uzstādīšana >>

1Palodžu uzstādīšana ir veicama ņemot vērā loga uzstādīšanas pareizību. Kvalitatīva palodžu montāža un uzstādīšana nosaka to iespējamo ekspluatācijas termiņu. Palodzei ir jābūt droši aizsargātai no temperatūras iedarbības un labi izolētajai no sienām. Ja kāds no šiem nosacījumiem nav ievērots montāžas procesā, - palodze neizbēgami caursals un noārdīsies.

Ārējās palodzes, citādāk tās sauc par lāseņiem, veido plakanu profilu, kas ir uzstādāms no loga ārpuses. Tas ir paredzēts lietus ūdens novadīšanai no loga ailas apakšējās plaknes. Bieži vien uz tiem tiek uzklāts pārklājums, kas ne tikai aizsargā metālu no dabas iedarbībām, bet arī piešķir lāseņiem pievilcīgu ārējo izskatu un vienkāršo to kopšanu. Dažkārt kā aizsargkārtu izmanto poliesteri, reizēm - speciālās lakas.

 
Mūsu firma piedāvā sekojošu palodžu un lāseņu uzstādīšanu:

Iekšējās palodzes.

Koka palodzes

2Palodzes tiek izgatavotas no dabīgās koksnes masīva, kura bija pakļauta iepriekšējai piesūcināšanai un aizsargāta ar vairākām laku un krāsu kārtām. Visdrošākās koka palodzes ir no cietajām sugām (ozols, dižskābardis, osis, ķirsis, kļava, kastanis, sarkankoks). Pastāv vienkāršākie koka izstrādājumi - priedes, lapegles. Izvēle ir plaša, un, protams, jo ekzotiskāks ir materiāls, jo dārgāks būs galējais produkts. Par pašu prestižāko un dārgāko palodzi ir uzskatāma no ķirša koka izgatavotā palodze.
Visizplatītākās palodzes - no priedes, ozola un dižskābarža. Izstrādājumi no oša ir dārgāki nekā izgatavotie no ozola - apmēram par 30%, ciktāl šī koksne ir mitrumizturīga un, tātad, tā labāk saglabā formu. Koka palodžu trūkums ir to liela cena. Tādēļ var izmantot lētāku variantu: palodzes pamatu izgatavot no cietas HDF plātnes, bet virsmas apšūt ar finieri.

 

 

 

Palodzes uz KSP un MDF bāzes ar laminēto pārklājumu.

3Palodzes tiek izgatavotas no ūdensizturīgiem kokskaidu materiāliem un tiek pārklāti ar resnu laminātu. Tādas palodzes ir nodilumizturīgas, nepakļaujas gaismas iedarbībai, nemaina izmērus, neuzbriest un tām nav nepieciešama īpaša kopšana. Palodzes var mazgāt, izmantojot mīkstus (bet neabrazīvos) mazgāšanas līdzekļus.
Palodzēm ir pievilcīgs ārējais izskats. Apdares krāsas un attēli var būt visdažādākie, daži imitē dabīgo koksni, granītu, marmoru.
Palodzes no KSP un MDF ir lētākas nekā palodzes no dabīgajiem materiāliem.
Montāžas procesā, lai novērstu dēļa noslāņošanos liela gaisa mitruma apstākļos, iesakām azivērt ar silikona hermētiķi palodzes eģes, kas piekļaujas logam un sienām.

 

 

Plastikāta palodzes

4PVH palodzes pēc savām siltumizolācijas īpašībām pārspēj palodzes no koka vai dabīgā akmens. PVH palodzes tiek apstrādātas ar parastajiem instrumentiem, kuri ir izmantojami koksnes vai plastikāta apstrādei.
Palodzes ir vienkārši kopjamas un tās nav jutīgas pret sadzīves ķīmiju, kā arī pret mehānisko nodilumu, grūti uzliesmojošas un noturīgas pret ilgstošām siltuma slodzēm. Palodzes nebaidās no ūdens un siltuma iedarbības ekspluatācijas procesā:
- Temperatūras svārstības no - 30°C līdz 60°C nav bīstamas palodzēm.
- Palodzes iztur izdedzināšanas testu.
PVH palodzēm ir speciālās rievas vienmērīgai montāžas putu sadalīšanai. Tās ir ielaminētas ar 200 mikronu biezu plēvi.

 

 

Ārējie lāseņi.

Mēs piedāvājam lāseņu uzstādīšanu ar sekojošiem polimēru pārklājumiem.

5Ārējo lāseņu uzstādīšana.
Lāsenis un palodze ir uzstādāmi atbilstoši logam, nevis sadurā ar to, lai lietus ūdens nevarētu iekļūt savienojuma vietā. Uzstādot lāseni, loga kārbas apakšēja eģe nedrīkst būt zemāka par ailas ārējo malu. Tas ir nepieciešams, lai neaizsegtu uz loga kārbas ārējās malas esošos speciālos ūdens novadcaurumus. Lāsenim nav nepieciešami apmešanas darbi, un tas ir uzstādāms uz putām vai līmējošā pamata.

 

 

PVDF

PVDF – kvalitatīvs un ķīmiski noturīgs pārklājums. Šis pārklājums, galvenokārt, ir pielietojams fasāžu apdarē, kā arī jumtam. Ieteicams izmantot tajos gadījumos, kad ir izvirzītas augstas prasības pret kvalitāti un ārejo izskatu.

 

PURAL

PURAL – pārklājums uz poliuretāna bāzes. Lielisks materiāls gan jumtiem, gan fasādēm. Ķīmiski noturīgs, labi apstrādājams pat pie zemas temperatūras.

 

Plastizols (PVC)

Plastizols (PVC) – pārklājums ar labu pretestību korozijai. Labi apstrādājams, un to izmanto jumtiem, sienām un ūdensnotekām.

 

Poliesters (PE)

Poliesters (PE) – pārklājums, kas ir izmantojams virsmām, pret kurām neizvirza īpašu prasību. Pārklājums ir pielietojams gan iekšējo, gan ārējo darbu veikšanai. Materiālu ar šo pārklājumu ir atļauts izmantot pārtikas ražošanas telpu apdarei.

 

Cinkotais tērauds

Mēs arī piedāvājam parasto lāseņu uzstādīšanu no cinkotā tērauda bez papildus pārklājumiem.

 

 

Mūsu pamatmērķis – Jūsu ērtība un komforts!

Lai noformētu pasūtījumu vai saņemtu pilnu informāciju jaunā tipa koka logu remonta pakalpojumiem un cenām, zvaniet pa tālruni +371 2001 83 26 no 9.00 līdz 22.00 (bez brīvdienām), rakstiet e-mail Этот e-mail адрес защищен от спамботов, необходимо разрешить JavaScript для его просмотра vai noformējiet on-line pieteikumu logu remontam, un ar Jums sazināsies mūsu operators.

 
 

Наши партнёры

Partners

Новости

23.03.2014
Kāpēc svīst plastikāta logi? Kā cīnīties pret logu un durvju aizsvīšanu. Kondensāta uz logiem novēršana.

Sīkāk
16.02.2014
Tika atjaunota sadaļa «Aksesuāri logiem un durvīm». Tagad Jūs daudz vienkāršāk varēsiet atrast tieši to aksesuāru, kas ir vajadzīg.

Sīkāk
22.01.2014
Pašlaik logu drošības problēma ir pietiekami asa. Ielaušanās mājoklī pa logu — izplatīts zādzības veikšanas veids. Ja loga konstrukcija nav aprīkota ar aizsargmehānismu, tad loga uzlaušana – 15 sekunžu darbs.

Sīkāk
02.01.2014
Laicīgi veicot logu furnitūras regulēšanu, var būtiski palielināt izstrādājuma ekspluatācijas termiņu, izvairīties no caurvējiem/vēja plūsmām ziemas laikā.

Sīkāk
20.12.2010
Uzzināt kādas markas furnitūra ir uz Jūsu logiem.

Sīkāk
Profesionāls risinājums visu tipu logu remonta jautājumos.
Kr. Barona 88, korpuss 1, 127. kab., Rīga, Tālr.: 20018326, е-mail: info@loguremonts.lv
Top.LV