Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Galvena Aksesuāri logiem un durvīm Moskītu tikli
Moskītu tīklu uzstādīšana.

Šajā sadaļā:
Rāmjveida moskītu tīkli >>
Ruļļveida moskītu tīkli >>
Bīdāmie moskītu tīkli >>

1
Drošai telpu aizsardzībai no odiem, mušām un citiem lidojošiem insektiem, kā arī no papeļu pūkām mūsu kompānija piedāvā aprīkot Jūsu logus un durvis ar pretmoskītu tikliem.

Moskītu tīkli - tas ir vislabākais veids aizsargāt telpas no uzmācīgiem kukaiņiem, kuri parādās pavasara-rudens periodā. Pretmoskītu tīkli ir noturīgi pret ultravioleto staru iedarbību un mehāniskajām slodzēm, neprasa īpašu kopšanu, viegli attīrāmi un mazgājami...

 
Mēs veicam sekojošu moskītu tīklu uzstādīšanu:

Rāmjveida moskītu tīkli.

Logu, rāmjveida tīkli.

2Rāmjveida pretmoskītu tīkls – prakstisks, nedārgs risinājums logu aizsardzībai pret kukaiņiem. Lieliski der gan dzīvojamajām, gan arī ofisa un dienesta telpām. Atšķirībā no ruļļveida pretmoskītu tīkla var būt izgatavots praktiski ar jebkura platumu un augstumu. Rāmjveida pretmoskītu tīkli ir uzstādāmi logu sistēmā ar speciālo kronšteinu palīdzību. Šo pretmoskītu tīklu izmantošana ir ļoti ērta, ciktāl tie neprasa kādu īpašu kopšanu, ziemas laikam tie ir viegli noņemami no loga.

Priekšrocības:
- Netraucē gaisa apmaiņai - Praktiski nav pamanāms gaismas ailā
- Piestiprināms tieši pie logu ailām
- Ērts apkalpošanā: pēc sezonas izbeigšanās to var noņemt no loga
- Zema cena

 

 

 

 

Durvju moskītu tīkli (veramie, rāmjveida)

3

Pastāv pretmoskītu rāmjveida durvju tīkli – durvju ailu aizsardzībai pret insektiem.
Tādus sietus visbiežāk uzstāda uz balkona durvīm, tomēr tos var uzstādīt uz ārdurvīm vai verandu.
Moskītu durvis ir izgatavotas no pastiprinātā 32 mm alumīnija profila, kas ir salaists ar plastikāta stūri zāģēšanai pie leņķa 45 grādi. Uz karkasa ir uzvilkts pretmoskītu audekls (stiklšķiedra).
Konstrukcija ir aprīkota ar alumīnija virām, rokturiem un magnētiskajiem turētājiem, kā arī moskītu durvis ir aprīkotas ar atsperu aizvērējs.

 

 

 

Ruļļveida moskītu tīkli.

Rollo moskītu tīkli.

4Rollo moskītu tīkls atšķiras ar to, ka tas jebkurā brīdī var būt sarullēts rullī. Uzstādot tādu tīklu, tas ir mazpamanāms gan no loga vai durvju iekšpuses, gan no ārpuses.

Priekšrocības:
- rollo moskītu tīkls neprasa vietu glabāšanai ziemas laikā, paliekot visu gadu piestiprināts pie loga vai durvju ailas atvērtajā vai sarullētajā stāvoklī.
- sistēmas ekspluatācija notiek atkarībā no nepieciešamības, pie tam tā ir mazāk pakļauta piesārņošanas un atbrīvo mūs no pastāvīgas noņemšanas un uzstādīšanas.
- sistēma ir mazpamanāma gan no loga iekšpuses, gan no ārpuses.
- konstrukcija ar sānu vadotnēm ļauj nolaist un nofiksēt moskītu tīklu, bet pēc tam sarullēt to atpakaļ kārbā.
- vadotņu suku blīvējumi nodrošina drošu izolāciju, bet alumīnija kārba aizsargā vārpstu ar tīklu no nelaika, kas pagarina moskītu tīkla kalpošanas laiku.

 

 

Mūsu pamatmērķis – Jūsu ērtība un komforts!

Lai noformētu pasūtījumu vai saņemtu pilnu informāciju jaunā tipa koka logu remonta pakalpojumiem un cenām, zvaniet pa tālruni +371 2001 83 26 no 9.00 līdz 22.00 (bez brīvdienām), rakstiet e-mail Этот e-mail адрес защищен от спамботов, необходимо разрешить JavaScript для его просмотра vai noformējiet on-line pieteikumu logu remontam, un ar Jums sazināsies mūsu operators.

 
 

Наши партнёры

Partners

Новости

23.03.2014
Kāpēc svīst plastikāta logi? Kā cīnīties pret logu un durvju aizsvīšanu. Kondensāta uz logiem novēršana.

Sīkāk
16.02.2014
Tika atjaunota sadaļa «Aksesuāri logiem un durvīm». Tagad Jūs daudz vienkāršāk varēsiet atrast tieši to aksesuāru, kas ir vajadzīg.

Sīkāk
22.01.2014
Pašlaik logu drošības problēma ir pietiekami asa. Ielaušanās mājoklī pa logu — izplatīts zādzības veikšanas veids. Ja loga konstrukcija nav aprīkota ar aizsargmehānismu, tad loga uzlaušana – 15 sekunžu darbs.

Sīkāk
02.01.2014
Laicīgi veicot logu furnitūras regulēšanu, var būtiski palielināt izstrādājuma ekspluatācijas termiņu, izvairīties no caurvējiem/vēja plūsmām ziemas laikā.

Sīkāk
20.12.2010
Uzzināt kādas markas furnitūra ir uz Jūsu logiem.

Sīkāk
Profesionāls risinājums visu tipu logu remonta jautājumos.
Kr. Barona 88, korpuss 1, 127. kab., Rīga, Tālr.: 20018326, е-mail: info@loguremonts.lv
Top.LV